Laser Components Lézermodul Kereszt Piros 7 mW
Gyártó: Laser Components
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PirosLézerosztály: 2Sugárzási karakterisztika: KeresztMűszaki adatok: Fókuszáló tulajdonság: Fókuszálható · Gyártói szín: Piros · Hullámhossz: 635 nm · Hőmérséklet (max.): 50 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Lézerosztály: 2 · Ma...
Termékazonosító: 980881
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 138 990 Ft/db)
138 990 Ft
Lézerosztály: 2
Sugárzási karakterisztika: Kereszt
Műszaki adatok: Fókuszáló tulajdonság: Fókuszálható · Gyártói szín: Piros · Hullámhossz: 635 nm · Hőmérséklet (max.): 50 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Lézerosztály: 2 · Max. üzemi feszültség: 30 V/DC · Munkatávolság: 50 mm · Méret, hossz: 68 mm · Nyitási szög: 25 ° · Sugárzási karakterisztika: Kereszt · Teljesítmény: 7 mW · Átmérő: 12 mm · Üzemi feszültség (min.): 4.5 V/DC · Üzemi áram: 50 mA
| Sugárzási karakterisztika | Kereszt |
|---|---|
| Fókuszáló tulajdonság | Fókuszálható |
| Szín | Piros |
| Hullámhossz | 635 nm |
| Teljesítmény | 7 mW |
| Lézerosztály | 2 |
| Nyitási szög | 25 ° |
| Munkatávolság | 50 mm |
| Üzemi feszültség | 4.5 - 30 V/DC |
| Üzemáram | 50 mA |
| Méret | (Ø x H) 12 mm x 68 mm |
| Átmérő | 12 mm |
| Hossz | 68 mm |
| Üzemi feszültség (min.) | 4.5 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 30 V/DC |
| Hőmérséklet (max.) | 50 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Lézermodul |
| Termékazonosító | 980881 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Laser Components |
| Cikkszám | 1782866 |
| Súly | 30 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.