Laser Components Lézermodul Vonal Zöld 7 mW
Gyártó: Laser Components
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ZöldLézerosztály: 2Sugárzási karakterisztika: VonalMűszaki adatok: Fókuszáló tulajdonság: Fókuszálható · Gyártói szín: Zöld · Hullámhossz: 520 nm · Hőmérséklet (max.): 50 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Lézerosztály: 2 · Max. ü...
Termékazonosító: 980878
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 170 990 Ft/db)
170 990 Ft
Lézerosztály: 2
Sugárzási karakterisztika: Vonal
Műszaki adatok: Fókuszáló tulajdonság: Fókuszálható · Gyártói szín: Zöld · Hullámhossz: 520 nm · Hőmérséklet (max.): 50 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Lézerosztály: 2 · Max. üzemi feszültség: 30 V/DC · Munkatávolság: 50 mm · Méret, hossz: 68 mm · Nyitási szög: 58 ° · Sugár divergencia: 1 mrad · Sugárzási karakterisztika: Vonal · Teljesítmény: 7 mW · Átmérő: 12 mm · Üzemi feszültség (min.): 10 V/DC · Üzemi áram: 100 mA
| Sugárzási karakterisztika | Vonal |
|---|---|
| Fókuszáló tulajdonság | Fókuszálható |
| Szín | Zöld |
| Hullámhossz | 520 nm |
| Teljesítmény | 7 mW |
| Lézerosztály | 2 |
| Nyitási szög | 58 ° |
| Sugár divergencia | 1 mrad |
| Munkatávolság | 50 mm |
| Üzemi feszültség | 10 - 30 V/DC |
| Üzemáram | 100 mA |
| Méret | (Ø x H) 12 mm x 68 mm |
| Átmérő | 12 mm |
| Hossz | 68 mm |
| Üzemi feszültség (min.) | 10 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 30 V/DC |
| Hőmérséklet (max.) | 50 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Lézermodul |
| Termékazonosító | 980878 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Laser Components |
| Cikkszám | 1782862 |
| Súly | 30 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.