LAPP 10530000 Stift betét EPIC® H-A 16 Össz pólusszám 16 + PE 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 10530000 Stift betét EPIC® H-A 16 Össz pólusszám 16 + PE 1 db
Termékazonosító: 598187
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Jellemzők | Drótvédővel |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Pólusszám | 16 |
| Össz pólusszám | 16 + PE |
| Vezeték keresztmetszet (min.) | 0.5 mm² |
| Vezeték keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Sorozat | EPIC® H-A 16 |
| Mérési tolófeszültség | 4 kV |
| Mérési áram | IEC: 16 A<br>UL: 14 A<br>CSA: 16 A |
| Mérési feszültség | VDE: 250 V<br>UL: 600 V<br>CSA: 600 V |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Stift betét |
| Termékazonosító | 598187 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 739975 |
| Súly | 72 g |
| Vonalkód | 2050000247026 |
| Kategória | Csatlakozók>Ipari csatlakozó>LappKabel> |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.