LAPP 10192000 Stift betét EPIC® H-BE 10 Össz pólusszám 10 + PE 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 10192000 Stift betét EPIC® H-BE 10 Össz pólusszám 10 + PE 1 db
Termékazonosító: 598164
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
| Jellemzők | Drótvédővel |
|---|---|
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Pólusszám | 10 |
| Össz pólusszám | 10 + PE |
| Vezeték keresztmetszet (min.) | 0.5 mm² |
| Vezeték keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Sorozat | EPIC® H-BE 10 |
| Mérési tolófeszültség | 6 kV |
| Mérési áram | IEC: 16 A<br>UL: 16 A<br>CSA: 16 A |
| Mérési feszültség | IEC: 500V<br>UL: 600V<br>CSA: 600 V |
| Termék típus | Stift betét |
| Termékazonosító | 598164 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 739904 |
| Súly | 57 g |
| Vonalkód | 2050000246692 |
| Kategória | Csatlakozók>Ipari csatlakozó>LappKabel> |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.