Kábeljelölők, címkék
LAPP 83254760 LFL1H YE/WH Kábel címke Fleximark 26 x 9 mm Feliratozó mező színe: Sárga Etikettek száma: 40
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 83254760 LFL1H YE/WH Kábel címke Fleximark 26 x 9 mm Feliratozó mező színe: Sárga Etikettek száma: 40
Termékazonosító: 598696
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
| Feliratozó felület hossz | 26 mm |
|---|---|
| Feliratozó felület szélesség | 9 mm |
| Etikettek száma | 40 |
| Etikettek ívenként | 40 |
| Feliratozó mező színe | Sárga |
| Szín | Sárga |
| Jellemzők | halogénmentes |
| Anyag | Poliészter |
| Sorozat | Fleximark |
| Szélesség | 9.90 mm |
| Hossz | 35 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Tartalom | 1 lap |
| Feliratozó felület | 26 x 9 mm |
| Gyártói szám | 83254760 |
| Gyártói szám | LFL1H YE/WH |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kábel címke |
| Termékazonosító | 598696 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 608426 |
| Súly | 7.8 g |
| Vonalkód | 4044774050416 |
Kábeljejelölése és kábelcímkézése egyszerűvé válik a széles választékunkkal! TE Connectivity, HellermannTyton, TRU COMPONENTS, Phoenix Contact és LAPP márkák kiváló minőségű kábeljelölőit és címkéit kínáljuk. Válassza ki a műanyag vagy PTEF anyagból készült jelölőket, amelyeket kábelkötegelőkhöz vagy egyedi feliratozással ellátott felületekhez használhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.