Kábeljelölők, címkék
LAPP 83259086 CAB 9,5-58 Kábeljelölő kábelkötözővel Szerelési mód: Kábelkötegelő Feliratozó felület: 58 x 9.50 mm Átlátszó 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 83259086 CAB 9,5-58 Kábeljelölő kábelkötözővel Szerelési mód: Kábelkötegelő Feliratozó felület: 58 x 9.50 mm Átlátszó 1 db
Termékazonosító: 245229
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 305 Ft/db)
305 Ft
| Szerelési mód | Kábelkötegelő |
|---|---|
| Feliratozó felület hossz | 58 mm |
| Feliratozó felület szélesség | 9.50 mm |
| Feliratozó felület | 58 x 9.50 mm |
| Anyag | Polietilén |
| Sorozat | Univerzális használat |
| Sorozat | Külön huzalok |
| Jellemzők | UV álló |
| Hőmérséklet (min.) | -75 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | A x B x C x D 12.2 x 10.4 x 58 x 70 mm |
| Méretmegadás | A x B x C x D 12.2 x 10.4 x 58 x 70 mm |
| Gyártói szám | CAB 9,5-58 |
| Anyag | Halogénmentes polietilén |
| Kivitel | Kábelkötözővel |
| Hőmérséklettartomány | -75 - +80 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kábeljelölő kábelkötözővel |
| Termékazonosító | 245229 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 608239 |
| Súly | 2.9 g |
| Vonalkód | 4044774801728 |
Kábeljejelölése és kábelcímkézése egyszerűvé válik a széles választékunkkal! TE Connectivity, HellermannTyton, TRU COMPONENTS, Phoenix Contact és LAPP márkák kiváló minőségű kábeljelölőit és címkéit kínáljuk. Válassza ki a műanyag vagy PTEF anyagból készült jelölőket, amelyeket kábelkötegelőkhöz vagy egyedi feliratozással ellátott felületekhez használhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.