LAPP 70250213 Ráépíthető ház EPIC® Ultra H-B 10 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 70250213 Ráépíthető ház EPIC® Ultra H-B 10 1 db
Termékazonosító: 598028
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Sorozat | EPIC® Ultra H-B 10 |
|---|---|
| Jellemzők | 2 átlós kengyel |
| Jellemzők | Tömszelencével |
| Ház anyaga | Zink öntvény |
| Szín | Ezüst |
| Védelmi típus | IP65 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 70250213 |
| Gyártói szám | EPIC® ULTRA H-B 10 AG QB |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Ráépíthető ház |
| Termékazonosító | 598028 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 606196 |
| Súly | 203 g |
| Vonalkód | 4044774919652 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.