Földelő vezetékek
LAPP 4571132 Lapos földelőszalag Tartalom: 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 4571132 Lapos földelőszalag Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 601911
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Keresztmetszet | 1 x 10 mm² |
| Keresztmetszet (erenként) | 10 mm² |
| Hossz | 200 mm |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 4571132 |
| Gyártói szám | EB flach |
| Kivitel | Lapos, M6 |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -30 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | Földelőszalagok: IEC 60 228, 6. osztály<br>Lapos földelőszalag: IEC 60 228, 6. osztály, ónozott |
| Vizsgálófeszültség | 2500 V |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Földelőszalag, kerek |
| Termékazonosító | 601911 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 603438 |
| Súly | 19.3 g |
| Vonalkód | 2050000205828 |
A professzionális elektromos szereléshez elengedhetetlenek a megfelelően kiválasztott földelő vezetékek. LappKabel, Jäger Direkt, Helukabel és TRU COMPONENTS márkák széles választékából megtalálhatod a 2 mm² -tól a 4 mm² -ig terjedő keresztmetszetű lapos szalagkábelt, vagy a 25x16 mm-es földelő kábelt is. Válassz a méterárukból és biztosítsd a biztonságos áramkört!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.