LAPP 4571110-1 X00V3-D Réz földelő kábel Tartalom: méteráru
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 4571110-1 X00V3-D Réz földelő kábel Tartalom: méteráru
Termékazonosító: 601868
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
| Hajlítási sugár (külső átmérő mérete a hajlékony használathoz) | 12 |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 16 mm² |
| Szín | Átlátszó |
| Keresztmetszet (erenként) | 16 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 4571110-1 |
| Gyártói szám | X00V3-D |
| Kivitel | földelő kábel |
| Külső Ø | 8.10 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +55 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +55 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -25 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Külső Ø | 8.1 mm |
| Vezeték felépítés | Szuper finom huzal, D osztály |
| Vizsgálófeszültség | 1000 V |
| Engedélyek | HAR EN 61138 |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Földelő kötél |
| Termékazonosító | 601868 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 600420 |
| Súly | 163 g |
| Vonalkód | 2050000192838 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.