Szigetelő csövek
LAPP ISS 2 Szigetelőtömlő Natúr 2 mm Szilikon Tartalom: méteráru
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP ISS 2 Szigetelőtömlő Natúr 2 mm Szilikon Tartalom: méteráru
Termékazonosító: 414119
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 245 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
245 Ft
| Belső Ø | 2 mm |
|---|---|
| Falvastagság | 0.40 mm |
| Anyag | Szilikon |
| Szín | Natúr |
| Tartalom | méteráru |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 61760060 |
| Gyártói szám | ISS 2 |
| Anyag | Szilikon |
| Hőmérséklettartomány | -60 - +180 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +180 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -60 °C |
| Termék típus | Szigetelőtömlő |
| Termékazonosító | 414119 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 540816 |
| Súly | 4 g |
| Vonalkód | 2050000729904 |
Szigetelő csöveinkkel gondoskodhat arról, hogy kábeleid biztonságosan és megbízhatóan működjenek. TRU COMPONENTS, LappKabel, Panduit és HellermannTyton márkák széles választékából válogathatsz, melyek többféle átmérőben és színben kaphatók. Szigetelő tömlők és ISY típusú csövek is elérhetők, méteráru formájában. Válassz a legmegfelelőbb szigetelő csövet projektjeihez!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.