Saruk - Laposérintkezős hüvelyek
LAPP 63501060 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 2.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.5 mm 180 ° Szigetelés nélkül 100 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 63501060 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 2.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.5 mm 180 ° Szigetelés nélkül 100 db
Termékazonosító: 438961
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
|---|---|
| Tartalom | 100 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 2.8 x 0.5 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 63501060 |
| Gyártói szám | L-BA 285 F |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.5 mm |
| Dugasz szélesség | 2.8 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 438961 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 1022079 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 4044773282078 |
A saruk - laposérintkezős hüvelyek kategóriánkban megtalálhatók a leggyakoribb csatlakozókhoz szükséges alkatrészek. Klauke, TRU COMPONENTS, LappKabel, Phoenix Contact és LAPP márkák széles választékából válogathatsz, hogy megfeleljenek az elektromos berendezéseid igényeinek. Csúszósarus hüvelyeket találsz különböző méretben, szigeteléssel vagy anélkül, így biztosan megtalálhatod a megfelelő megoldást.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.