LAPP 63501010 Csúszósarus hüvely Bepattanóval Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül 100 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 63501010 Csúszósarus hüvely Bepattanóval Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül 100 db
Termékazonosító: 608329
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
|---|---|
| Tartalom | 100 db |
| Keresztmetszet tartomány | 1.50 - 2.50 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Jellemzők | Bepattanóval |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 63501010 |
| Gyártói szám | B 638 F |
| Keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 1.50 mm² |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 608329 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 1022077 |
| Súly | 71 g |
| Vonalkód | 4044773282320 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.