LAPP 11285000 Stift betét EPIC® H-DD 24 Össz pólusszám 24 + PE 1 db
Gyártó: LAPP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 11285000 Stift betét EPIC® H-DD 24 Össz pólusszám 24 + PE 1 db
Termékazonosító: 885068
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Jellemzők | Forgatott érintkezőkhöz |
|---|---|
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Pólusszám | 24 |
| Össz pólusszám | 24 + PE |
| Vezeték keresztmetszet (min.) | 0.14 mm² |
| Vezeték keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Sorozat | EPIC® H-DD 24 |
| Mérési tolófeszültség | 2.5 kV |
| Mérési áram | IEC: 10A<br>UL: 8,5 A<br>CSA: 10 A |
| Mérési feszültség | IEC: 250V<br>UL: 600V<br>CSA: 600 V |
| Termék típus | Stift betét |
| Termékazonosító | 885068 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LAPP |
| Cikkszám | 747388 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 2050000271281 |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>Ipari csatlakozó>LAPP>Sub-D Steckverbinder (IP67) |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.