Kábeljelölők, címkék
LAPP 83254962 PTEF 10-38 Kábeljelölő Szerelési mód: Kábelkötegelő Feliratozó felület: 38 x 10 mm Átlátszó 1 db
Gyártó: LAPP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 83254962 PTEF 10-38 Kábeljelölő Szerelési mód: Kábelkötegelő Feliratozó felület: 38 x 10 mm Átlátszó 1 db
Termékazonosító: 846974
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 265 Ft/db)
265 Ft
| Szerelési mód | Kábelkötegelő |
|---|---|
| Feliratozó felület hossz | 38 mm |
| Feliratozó felület szélesség | 10 mm |
| Feliratozó felület | 38 x 10 mm |
| Anyag | Polietilén |
| Sorozat | Univerzális használat |
| Sorozat | Külön huzalok |
| Jellemzők | UV álló |
| Hőmérséklet (min.) | -75 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | 12.2 x 10.4 x 38 x 50 |
| Méretmegadás | 12.2 x 10.4 x 38 x 50 mm |
| Gyártói szám | PTEF 10-38 |
| Anyag | Halogénmentes polietilén |
| Kivitel | Jelölés tartó |
| Kábeltípus | PTEF 10-38 |
| Hőmérséklettartomány | -75 - +80 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kábeljelölő |
| Termékazonosító | 846974 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LAPP |
| Cikkszám | 602339 |
| Súly | 0.9 g |
| Vonalkód | 4044773194654 |
Kábeljejelölése és kábelcímkézése egyszerűvé válik a széles választékunkkal! TE Connectivity, HellermannTyton, TRU COMPONENTS, Phoenix Contact és LAPP márkák kiváló minőségű kábeljelölőit és címkéit kínáljuk. Válassza ki a műanyag vagy PTEF anyagból készült jelölőket, amelyeket kábelkötegelőkhöz vagy egyedi feliratozással ellátott felületekhez használhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.