Hálózati kábelek
LAPP 70261151 Csatlakozókábel Áram Fehér 1.50 m
Gyártó: LAPP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 70261151 Csatlakozókábel Áram Fehér 1.50 m
Termékazonosító: 846966
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
| Vezeték alkalmazás | Áram |
|---|---|
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Csatlakozó típus A | Védőérintkezős dugó |
| Dugó kivitel | egyoldalt hajlított |
| Csatlakozó típus B | Kábel, nyitott végekkel |
| Kábelhossz | 1.50 m |
| Kábel típus | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Szín | Fehér |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Termék típus | Áram Csatlakozókábel |
| Termékazonosító | 846966 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LAPP |
| Cikkszám | 600614 |
| Súly | 202 g |
| Vonalkód | 4044773294668 |
A hálózati kábelek a villanyszerelés alapkövei, biztosítják az elektromos energia átvitelét eszközök között és a konnektorokhoz. Kínálatunkban megtalálhatók különböző típusú kábelek, mint például lapos dugós, 3 pólusú csatlakozók és elosztók, számos népszerű márkától, mint Bachmann, LAPP, as - Schwabe, Wieland és Schulte Elektrot. Válassza ki a megfelelő kábelt az adott igényeknek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.