LAPP 70261139 Csatlakozókábel Áram Fekete 1.50 m
Gyártó: LAPP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 70261139 Csatlakozókábel Áram Fekete 1.50 m
Termékazonosító: 841455
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
| Vezeték alkalmazás | Áram |
|---|---|
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Csatlakozó típus A | Védőérintkezős hajlított dugó |
| Dugó kivitel | egyoldalt hajlított |
| Csatlakozó típus B | Kábel, nyitott végekkel |
| Kábelhossz | 1.50 m |
| Kábel típus | H05VV-F 3G 1 mm² |
| Szín | Fekete |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Termék típus | Áram Csatlakozókábel |
| Termékazonosító | 841455 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LAPP |
| Cikkszám | 1020361 |
| Súly | 172 g |
| Vonalkód | 4044773295320 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.