Hálózati kábelek
LAPP 70261185 Csatlakozókábel Áram Szürke 1.00 m
Gyártó: LAPP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 70261185 Csatlakozókábel Áram Szürke 1.00 m
Termékazonosító: 841453
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Vezeték alkalmazás | Áram |
|---|---|
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Csatlakozó típus A | Védőérintkezős hajlított dugó |
| Dugó kivitel | egyoldalt hajlított |
| Csatlakozó típus B | Kábel, nyitott végekkel |
| Kábelhossz | 1.00 m |
| Kábel típus | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Szín | Szürke |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Termék típus | Áram Csatlakozókábel |
| Termékazonosító | 841453 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LAPP |
| Cikkszám | 1020359 |
| Súly | 160 g |
| Vonalkód | 4044776065623 |
A hálózati kábelek a villanyszerelés alapkövei, biztosítják az elektromos energia átvitelét eszközök között és a konnektorokhoz. Kínálatunkban megtalálhatók különböző típusú kábelek, mint például lapos dugós, 3 pólusú csatlakozók és elosztók, számos népszerű márkától, mint Bachmann, LAPP, as - Schwabe, Wieland és Schulte Elektrot. Válassza ki a megfelelő kábelt az adott igényeknek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.