Iratrendezők | Mappák
Hamelin Stehsammler Color 100420038 Álló iratgyűjtő DIN A4 Fehér Karton 1 db
Gyártó: Landre
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hamelin Stehsammler Color 100420038 Álló iratgyűjtő DIN A4 Fehér Karton 1 db
Termékazonosító: 791421
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 605 Ft/db)
605 Ft
| Szöveges termékmegnevezés | Color |
|---|---|
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN C4 |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Karton |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Markolat lyukkal | Igen |
| Süllyesztett fogantyúval | Nem |
| Feliratozó mezővel | Nem |
| Összehajtva szállítva | Igen |
| Archív nyomattal | Nem |
| Nyersanyag | Karton |
| Termék típus | Álló iratgyűjtő |
| Termékazonosító | 791421 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Landre |
| Cikkszám | 326690 |
| Súly | 76 g |
| Vonalkód | 4006144578180 |
Rendben tartsd CD-id, DVD-id és Blu-ray lemezeidet Leitz, Maul, Falken, Elba és Durable márkák termékeivel! Lefűzhető tokokban, mappa formában vagy tasakokkal tárolhatod a lemezeket. Választhatod a 4 lemezre, 10 CD-re vagy akár 96 lemezre alkalmas változatokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.