kwb 240280 40CR acél Kalapácsfúró készlet 12 részes 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm SDS-Plus 1 db
Gyártó: kwb
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SDS PLUS FÚRÓ SZETT 12 RÉSZ.Műszaki adatok: Anyag (fúró): 40CR acél · Anyag alkalmasság: Beton, Falazat, mészhomok tégla, Gázbeton · Furatátmérő: 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm · Munkahossz: 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm · Méret...
Termékazonosító: 979862
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Műszaki adatok: Anyag (fúró): 40CR acél · Anyag alkalmasság: Beton, Falazat, mészhomok tégla, Gázbeton · Furatátmérő: 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm · Munkahossz: 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm · Méret, hossz: 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm · Szerszám tartó: SDS-Plus · Súly: 1214 g
Szállítás tartalma: 1 x 5 mm, 2 x 6 mm Ø 110 mm hosszú, 2 x 6 mm Ø 160 mm hosszú, 2 x 8 mm Ø 160 mm hosszú, 2 x 10 mm Ø 160 mm hosszú, 1 x 12 mm Ø 160 mm hosszú, 1 x 8 mm Ø 210 mm hosszú, 1 x 14 mm Ø 260 mm
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Furatátmérő | 5.0 mm |
|---|---|
| Furatátmérő | 6.0 mm |
| Furatátmérő | 8.0 mm |
| Furatátmérő | 10.0 mm |
| Furatátmérő | 12 mm |
| Furatátmérő | 14 mm |
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Anyag alkalmasság | Natúr kő |
| Anyag alkalmasság | Műkő |
| Anyag alkalmasság | Homokkő |
| Tartó | SDS-Plus |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Kalapácsfúró készlet |
| Termékazonosító | 979862 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | kwb |
| Cikkszám | 2308845 |
| Súly | 1.243 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.