Műszerek
Kunzer 7RDP01 Abroncsnyomás mérő digitális Légnyomás mérési tartomány 9.99 bar (max.)
Gyártó: Kunzer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kunzer 7RDP01 Abroncsnyomás mérő digitális Légnyomás mérési tartomány 9.99 bar (max.)
Termékazonosító: 850321
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Kijelző | digitális |
|---|---|
| Mérési tartomány, légnyomás (max. | 9.99 bar |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Termék típus | Abroncsnyomás mérő |
| Termékazonosító | 850321 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kunzer |
| Cikkszám | 1297549 |
| Súly | 74 g |
| Vonalkód | 4260174662206 |
A professzionális autódiagnosztika és karbantartás alapjait képezik az eszközeink. Brüder Mannesmann olajleszívási szivattyúkkal, Kunzer biztosíték tesztelőkkel és Equus gyújtásbeállító stroboszkópokkal könnyedén diagnosztizálhatja autójának problémáit. A Gedore, HP Autozubehör és Hella márkák termékei szintén garantált minőséget képviselnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.