Kunzer 7EMS01 Digitális tolómérő 150 mm
Gyártó: Kunzer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kunzer 7EMS01 Digitális tolómérő 150 mm
Termékazonosító: 850320
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
| Mérési tartomány (max.) | 150 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.01 mm |
| Hossz | 245 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 245 x 90 x 30 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Magasság | 30 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Gyártói szám | 7EMS01 |
| Leolvasás | 0,01 mm |
| Mérési tartomány | 150 mm |
| Termék típus | Digitális tolómérő |
| Termékazonosító | 850320 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kunzer |
| Cikkszám | 1297541 |
| Súly | 328 g |
| Vonalkód | 4260174661476 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.