Csatos rögzítő heveder 3 m x 25 mm, 125/350 kg, Kunzer 3M LC 125 daN G 3,0
Gyártó: Kunzer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rögzítő heveder szorítós zárralTárgyak biztonságos és gyors rögzítéséhez.Műszaki adatok: Anyag: Poliészter · Engedélyek, szabványok: EN 12195-2 · Heveder típus: Csíptetős szíj · Húzóerő: 250 null · Húzóerő LC: 35 null · Húz...
Termékazonosító: 394735
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
Tárgyak biztonságos és gyors rögzítéséhez.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliészter · Engedélyek, szabványok: EN 12195-2 · Heveder típus: Csíptetős szíj · Húzóerő: 250 null · Húzóerő LC: 35 null · Húzóerő, kg: 350 kg · Kivitel (kampó): Átkaroló pánt (kampó nélkül) · Méret, hossz: 3 m · Méret, szélesség: 25 mm · Szín: Sárga · Tartalom: 1 db
| Méret | (H x Sz) 3 m x 25 mm |
|---|---|
| Kivitel (kampó) | Átkaroló pánt (kampó nélkül) |
| Szín | Sárga |
| Tartalom | 1 db |
| Anyag | Poliészter |
| Szélesség | 25 mm |
| Hossz | 3 m |
| Záródás | Kapcsos zár |
| Húzóerő, kg | 350 kg |
| Húzóerő | 125 kg |
| Húzóerő | 250 daN |
| Húzóerő LC | 35 daN |
| Engedélyek, szabványok | EN 12195-2 |
| Termék típus | Csíptetős szíj |
| Termékazonosító | 394735 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kunzer |
| Cikkszám | 1192082 |
| Súly | 104 g |
| Vonalkód | 4260174664521 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.