KOPP kapcsolócsalád
Kopp 138502009 Kapcsoló család nedves helyiségbe Kapcsoló/dugaszoló aljzat kombináció
Gyártó: Kopp
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kopp 138502009 Kapcsoló család nedves helyiségbe Kapcsoló/dugaszoló aljzat kombináció
Termékazonosító: 779166
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 990 Ft/db)
5 990 Ft
| Kivitel | Kapcsolók / foglalatok Combi függőleges |
|---|---|
| Névleges áram | 10 A |
| Hőmérséklettartomány | -20 - +100 °C |
| Funkció | Kapcsoló/dugaszoló aljzat kombináció |
| Termék típus | Kapcsoló család nedves helyiségbe |
| Termékazonosító | 779166 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kopp |
| Cikkszám | 552274 |
| Súly | 211 g |
| Vonalkód | 4008224528610 |
A KOPP kapcsolócsalád széles választékával könnyedén megtalálhatja az otthonához illő kapcsolókat és konnektorokat. Kültéri és beltéri változatok közül választhat, IP védettséggel rendelkező termékek is elérhetők a nedves helyiségekhez. A Kopp és Basetech márkák kínálatában megtalálhatja a leggyakoribb típusú kapcsolókat, konnektorokat és kombinált egységeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.