KOPP kapcsolócsalád
Kopp 565602002 Kapcsoló család nedves helyiségbe ki-/váltókapcsoló
Gyártó: Kopp
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kopp 565602002 Kapcsoló család nedves helyiségbe ki-/váltókapcsoló
Termékazonosító: 779158
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 490 Ft/db)
3 490 Ft
| Kivitel | Ki-/váltókapcsoló |
|---|---|
| Névleges áram | 10 A |
| Hőmérséklettartomány | -20 - +100 °C |
| Funkció | ki-/váltókapcsoló |
| Termék típus | Kapcsoló család nedves helyiségbe |
| Termékazonosító | 779158 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kopp |
| Cikkszám | 552265 |
| Súly | 105 g |
| Vonalkód | 4008224528658 |
A KOPP kapcsolócsalád széles választékával könnyedén megtalálhatja az otthonához illő kapcsolókat és konnektorokat. Kültéri és beltéri változatok közül választhat, IP védettséggel rendelkező termékek is elérhetők a nedves helyiségekhez. A Kopp és Basetech márkák kínálatában megtalálhatja a leggyakoribb típusú kapcsolókat, konnektorokat és kombinált egységeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.