KOPP kapcsolócsalád
Kopp 920802069 Védőérintkezős dugalj Betét Paris Fehér
Gyártó: Kopp
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kopp 920802069 Védőérintkezős dugalj Betét Paris Fehér
Termékazonosító: 779140
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 690 Ft/db)
4 690 Ft
| Kivitel | Földelő érintkező aljzat csuklós fedéllel és gyermekvédelemmel |
|---|---|
| Funkció | Védőérintkezős dugalj |
| Elemek | Betét |
| Szín | Fehér |
| Névleges feszültség | 230 V/AC |
| Névleges áram | 16 A |
| Tartalom | 1 db |
| Anyag | Műanyag |
| Sorozat | Paris |
| Termék típus | Kapcsoló család |
| Termékazonosító | 779140 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kopp |
| Cikkszám | 552246 |
| Súly | 83 g |
| Vonalkód | 4008224549332 |
A KOPP kapcsolócsalád széles választékával könnyedén megtalálhatja az otthonához illő kapcsolókat és konnektorokat. Kültéri és beltéri változatok közül választhat, IP védettséggel rendelkező termékek is elérhetők a nedves helyiségekhez. A Kopp és Basetech márkák kínálatában megtalálhatja a leggyakoribb típusú kapcsolókat, konnektorokat és kombinált egységeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.