Füzetek, jegyzetfüzetek
König & Ebhardt Kladde 8615272-300SB96 Jegyzettömb kockás Piros Lapok száma: 96 DIN A5
Gyártó: König & Ebhardt
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
König & Ebhardt Kladde 8615272-300SB96 Jegyzettömb kockás Piros Lapok száma: 96 DIN A5
Termékazonosító: 790333
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 290 Ft/db)
2 290 Ft
| Vonalzó kivitel | kockás |
|---|---|
| Lapok száma | 96 |
| Papírformátum | DIN A5 |
| Kötés színe | Piros |
| Hát színe | Szürke |
| Lapszélesség | 148 mm |
| Lap magasság | 210 mm |
| Kötés kivitel | Ragasztásos kötés |
| Papír típus kivitel | Famentes |
| Feliratozó mezővel | Igen |
| Kék angyal | Nem |
| Grammatúra | 70 g/m² |
| Kötés anyaga | Karton |
| Felület struktúra | dombornyomott |
| Paper by Nature | Nem |
| PEFC | Nem |
| Oldalszámozással | Nem |
| Szöveges termékmegnevezés | Kladde |
| Termék típus | Jegyzettömb |
| Termékazonosító | 790333 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | König & Ebhardt |
| Cikkszám | 335593 |
| Súly | 265 g |
| Vonalkód | 4014149121294 |
A megfelelő füzet vagy jegyzetfüzet megtalálása sosem volt ennyire egyszerű! Válogasson Sigel, König & Ebhardt, Oxford, Clairefontaine és Ursus Classic márkák széles választékából. Kockás, üres, vonalas vagy speciális felületű - legyen szó a mindennapi jegyzetelésről vagy kreatív projektekről, nálunk megtalálja a tökéletes füzetet. A különböző méretek és lapozatok közül biztosan kiválaszthatja azt, ami az igényeinek megfelel.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.