Automata vezetékcsupaszoló, kábelcsupaszoló blankoló fogó 0,2 - 6 mm², Knipex 12 62 180
Gyártó: Knipex
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Automatikus csupaszoló fogó KNIPEX 12 62 180Egy, vagy többerű, vagy vékony vezetékekhezNincs szükség kézi finombeállításra0,2 - 6 mm² keresztmetszetigAutomatikusan igazodik minden egy-, több- és finomhuzalú szabványos szigetel...
Termékazonosító: 52663
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
Egy, vagy többerű, vagy vékony vezetékekhez
Nincs szükség kézi finombeállításra
0,2 - 6 mm² keresztmetszetig
Automatikusan igazodik minden egy-, több- és finomhuzalú szabványos szigetelésű vezetékhez a teljes kapacitás tartományban, V alakú kést használva, nincs szükség kézi finombeállításra karcsú fejkialakítással alkalmazkodik a nehezen hozzáférhető munkaterületekhez.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Vezetékek standard szigeteléssel · Anyag: Szerszámacél · Anyagjellemző: Edzett · Hosszanti beállítási tartomány: 6 - 18 mm · Megállás hossza (max): 18 mm · Megállás hossza (min): 6 mm · Munkatartomány keresztmetszet: 0.2 - 6 mm² · Munkatartomány keresztmetszet (max.): 6 mm² · Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.): 24 · Munkatartomány keresztmetszet, AWG: 10 - 24 · Munkatartomány átmérő AWG (max.): 10 · Munkaterület keresztmetszet (min.): 0.2 mm² · Méret, hossz: 180 mm · Súly: 151 g · Termék típus: Drót csupaszoló
| Alkalmas | Vezetékek standard szigeteléssel |
|---|---|
| Munkatartomány keresztmetszet | 0.2 ... 6 mm² |
| Munkaterület keresztmetszet (min.) | 0.2 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet (max.) | 6 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet, AWG | 10 ... 24 |
| Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.) | 24 |
| Munkatartomány átmérő AWG (max.) | 10 |
| Hosszanti beállítási tartomány | 6 ... 18 mm |
| Megállás hossza (min) | 6 mm |
| Megállás hossza (max) | 18 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Hossz | 180 mm |
| Súly | 151 g |
| Munkaterület | 0,2 - 6 mm² |
| Alkalmas | Egy-, többerű, vagy vékony laposvezetőjű vezetékekhez |
| Hossz javaslat | 6 - 18 mm |
| Típus | KNIPEX 1262 |
| Termék típus | Drót csupaszoló |
| Termékazonosító | 52663 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 827009 |
| Súly | 187 g |
| Vonalkód | 4003773054573 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















































Korrekt eladó
igp604 –