Vízpumpa fogó 250/46 mm, Knipex Cobra 87 01 250
Gyártó: Knipex
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vízpumpa fogó 250/46 mm, Knipex Cobra 87 01 250A finombeállítás nyomógombbalA finombeállítás egy kézzel közvetlenül a munkadarabon elvégezhető.Jellemzők: Csőfogó és csavarkulcs egyben · Gyors és pontos illesztés · B...
Termékazonosító: 49243
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
A finombeállítás nyomógombbal
A finombeállítás egy kézzel közvetlenül a munkadarabon elvégezhető.
Jellemzők:
Csőfogó és csavarkulcs egyben · Gyors és pontos illesztés · Beállítás közvetlenül a munkadarabnál · A finombeállítás egy kézzel elvégezhető · A becsípés elleni védelem megakadályozza a sérülést · Átmenő csukló, olajedzett króm-vanádium elektroacél · PVC-vel bevont markolat.
Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium golyóscsapágy acél · Anyagjellemző: Edzett,Polírozott · Befogási tartomány: 2" · Beállítási helyzet: 25 · DIN szabvány: DIN ISO 8976 · Gyártói szám: 87 01 250 · Kulcsszélesség: 46 mm · Méret, hossz: 250 mm · Szorítási tartomány (max.): 50 mm · Súly: 335 g · Termék típus: Vízpumpa fogó · Vágóerő: 61 HRC
| Kulcsszélesség | 46 mm |
|---|---|
| Szorítási tartomány (max.) | 50 mm |
| Befogási tartomány | 2" |
| Beállítási helyzet | 25 |
| Hossz | 250 mm |
| Anyag | Króm-vanádium golyóscsapágy acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Polírozott |
| DIN szabvány | DIN ISO 8976 |
| Súly | 335 g |
| Gyártói szám | 87 01 250 |
| Vágóerő | 61 HRC |
| Kulcstávolság | 46 mm |
| Típus | 87 01 250 |
| Beállítási pozíciók | 25 |
| Termék típus | Vízpumpa fogó |
| Termékazonosító | 49243 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 805270 |
| Súly | 340 g |
| Vonalkód | 4003773022022 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















































ok,minden rendben
sunka79 –