Lemezvágó ollók, speciális vágó ollók
Knipex villanyszerelő olló 95 05 155 SB
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex villanyszerelő olló 95 05 155 SB
Termékazonosító: 490014
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Súly | 110 g |
|---|---|
| Hossz | 155 mm |
| Termék típus | Villanyszerelő olló |
| Termékazonosító | 490014 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1169029 |
| Súly | 170 g |
| Vonalkód | 4003773077725 |
Lemezvágó ollókkal könnyedén vághatja meg a fémlemezeket és műanyagokat! A kategóriánkban megtalálja az Erdi, Ideal Tek, NWS, Stanley by Black & Decker és Gedore RED márkák lemezvágó ollóit. Válassza ki a neki legmegfelelőbb modellt, legyen szó Gérvágó olló KNIPEX 94 35 215, Lemezvágó olló vagy Pelikán olló NWS 070-12-300 típusról!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.