Knipex 00 20 04 V01 Seeger gyűrű fogó készlet Alkalmas Külső- és belső csapágygyűrűk 19-60 mm, 12-25 mm 10-25 mm, 19-60 mm Hegy forma Egyenes, Hajlított, 90°
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex 00 20 04 V01 Seeger gyűrű fogó készlet Alkalmas Külső- és belső csapágygyűrűk 19-60 mm, 12-25 mm 10-25 mm, 19-60 mm Hegy forma Egyenes, Hajlított, 90°
Termékazonosító: 807797
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
| Gyártói szám | 00 20 04 V01 |
|---|---|
| Alkalmas | Külső- és belső csapágygyűrűk |
| Alkalmas furat átmérő | 19-60 mm |
| Alkalmas furat átmérő | 12-25 mm |
| Alkalmas tengelyátmérők | 10-25 mm |
| Alkalmas tengelyátmérők | 19-60 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Hossz | 170 mm |
| Hossz | 180 mm |
| Hossz | 130 mm |
| Anyag | Króm-vanádium golyóscsapágy acél |
| DIN szabvány | DIN 5254-A |
| DIN szabvány | DIN 5254-B |
| DIN szabvány | DIN 5256-C |
| DIN szabvány | DIN 5256-D |
| Hegy forma | Egyenes |
| Hegy forma | Hajlított, 90° |
| Termék típus | Seeger gyűrű fogó készlet |
| Termékazonosító | 807797 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1168928 |
| Súly | 1.049 kg |
| Vonalkód | 4003773077633 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.