Kábelvágók, kábelollók
Koax kábel csupaszoló, blankoló RG59, RG6, RG7, RG11 Knipex 16 60 06 SB
Gyártó: Knipex
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Koax kábel csupaszoló, blankoló RG59, RG6, RG7, RG11 Knipex 16 60 06 SB
Termékazonosító: 444414
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 790 Ft/db)
7 790 Ft
Műszaki adatok:
Alkalmas: Koax kábel · Méret, hossz: 125 mm · Súly: 100 g · Típus: Kábel csupaszoló
Alkalmas: Koax kábel · Méret, hossz: 125 mm · Súly: 100 g · Típus: Kábel csupaszoló
| Alkalmas | Koax kábel |
|---|---|
| Alkalmas | RG59 |
| Alkalmas | RG6 |
| Alkalmas | RG7 |
| Alkalmas | RG11 |
| Hossz | 125 mm |
| Súly | 100 g |
| Termék típus | Kábel csupaszoló |
| Termékazonosító | 444414 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1168917 |
| Súly | 99 g |
| Vonalkód | 4003773077961 |
Kábelvágó és kábelolló eszközökre van szüksége? Ezen a kategóriánkon megtalálja a leggyakrabban keresett márkák termékeit, mint például a Knipex, C.K., NWS, Weller Erem® és Weidmüller. Automatikus kábelcsupaszolóktól a blankoló fogókig, koax kábel csupaszolókig és kábelvágó ollóig - itt megtalálja mindazt, amire szüksége van a professzionális vagy hobbi szintű elektromos munkákhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.