Csőfogók
Knipex KNIPEX 83 61 010 Csőfogó 45° 1
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex KNIPEX 83 61 010 Csőfogó 45° 1
Termékazonosító: 807795
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Kulcstávolság | 42 mm |
|---|---|
| Hossz | 330 mm |
| Pofa nyitás | 45° |
| Anyag | Króm-vanádium golyóscsapágy acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Cső átmérő collban (max.) | 1" |
| Jellemzők | Gyorsátállítással |
| Fogó forma | C |
| Gyártói szám | 83 61 010 |
| Szorítási tartomány (max.) | 42 mm |
| Súly | 955 g |
| Termék típus | Csőfogó |
| Termékazonosító | 807795 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1168902 |
| Súly | 981 g |
| Vonalkód | 4003773077602 |
Csőfogók nélkülözhetetlen eszközei a vízelvezető, fűtés és ipari szerelvények munkájának. A kategóriánkban megtalálhatod a legelterjedtebb márkák, mint a Knipex, Rothenberger, Gedore és KS Tools csőfogóit. Svédfogók, S-alakú pofákkal és különböző méretválasztékokkal várjuk az igényes szakembereket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.