Fogókulcsok
Knipex KNIPEX 86 03 125 Fogókulcs 23 mm 125 mm
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex KNIPEX 86 03 125 Fogókulcs 23 mm 125 mm
Termékazonosító: 810472
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Gyártói szám | 86 03 125 |
|---|---|
| Szorítási tartomány (max.) | 23 mm |
| Befogási tartomány | 7/8" |
| Beállítási helyzet | 11 |
| Hossz | 125 mm |
| Anyag | Króm-vanádium golyóscsapágy acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Krómozott |
| DIN szabvány | DIN ISO 5743 |
| Súly | 105 g |
| Kulcstávolság | 23 mm |
| Termék típus | Fogókulcs |
| Termékazonosító | 810472 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1168900 |
| Súly | 114 g |
| Vonalkód | 4003773077497 |
A fogókulcsok elengedhetetlen kellékei minden otthoni és professzionális műhely számára. Knipex és Gedore márkák kiváló minőségű fogókulcsaival könnyedén rögzítheted, forgathatod és húzhatod a csavarokat, valamint végrehajthatod a legkülönfélébb munkákat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.