Fogókulcsok
Knipex Zangenschlüssel 400mm Knipex bis 85mm/3.3/8 KS-Hüllen 86 03 400 Fogókulcs 85 mm 400 mm
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex Zangenschlüssel 400mm Knipex bis 85mm/3.3/8 KS-Hüllen 86 03 400 Fogókulcs 85 mm 400 mm
Termékazonosító: 807854
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 53 990 Ft/db)
53 990 Ft
| Gyártói szám | 86 03 400 |
|---|---|
| Szorítási tartomány (max.) | 85 mm |
| Befogási tartomány | 3 3/8" |
| Beállítási helyzet | 25 |
| Hossz | 400 mm |
| Anyag | Króm-vanádium golyóscsapágy acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Krómozott |
| DIN szabvány | DIN ISO 5743 |
| Súly | 1460 g |
| Kulcstávolság | 85 mm (3 3/8") |
| Termék típus | Fogókulcs |
| Termékazonosító | 807854 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1008234 |
| Súly | 1.514 kg |
| Vonalkód | 4003773077312 |
A fogókulcsok elengedhetetlen kellékei minden otthoni és professzionális műhely számára. Knipex és Gedore márkák kiváló minőségű fogókulcsaival könnyedén rögzítheted, forgathatod és húzhatod a csavarokat, valamint végrehajthatod a legkülönfélébb munkákat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.