Fogókészletek
Knipex 00 20 72 V02 Műhely Fogó készlet 2 részes
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex 00 20 72 V02 Műhely Fogó készlet 2 részes
Termékazonosító: 807851
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
| Gyártói szám | 00 20 72 V02 |
|---|---|
| Alkalmazás | Műhely |
| Hossz | 150 mm |
| Súly | 390 g |
| Kulcstávolság | 30 mm |
| Termék típus | Fogó készlet |
| Termékazonosító | 807851 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1008209 |
| Súly | 425 g |
| Vonalkód | 4003773075851 |
A professzionális és hobbi felhasználók számára is kínálunk széles választékot fogókészletek közül. Knipex, Gedore, NWS, Bosch Professional és Wiha márkák kiváló minőségű fogóit találod itt, amelyek minden munkálathoz megvannak a megfelelőek. Válogass mechanikai fogókészletekből, elektronikai szerelő készletekből vagy VDE szerszámkészletek közül, hogy mindig a legmegfelelőbb eszközt tartsd kéznél.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.