Klauke 18251 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 2.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.5 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Klauke 18251 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 2.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.5 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Termékazonosító: 795962
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 85 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
85 Ft
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 2.8 x 0.5 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 18251 |
| Gyártói szám | 18251 |
| Anyag | CuZn, ónozott |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.5 mm |
| Dugasz szélesség | 2.8 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Hőmérséklettartomány | +100 °C |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 795962 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 739481 |
| Súly | 0.23 g |
| Vonalkód | 2050001366740 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.