Klauke 850 Laposérintkezős dugó Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Részlegesen szigetelt Sárga 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Klauke 850 Laposérintkezős dugó Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Részlegesen szigetelt Sárga 1 db
Termékazonosító: 795955
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 225 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
225 Ft
| Szín | Sárga |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 850 |
| Gyártói szám | 850 |
| Keresztmetszet (max.) | 6 mm² |
| Q (min.) | 4 mm² |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 4 - 6 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Anyag | CuZn, ónozott |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős dugó |
| Termékazonosító | 795955 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 739284 |
| Súly | 1.19 g |
| Vonalkód | 2050001366672 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.