Klauke 1720 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Klauke 1720 Csúszósarus hüvely Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Termékazonosító: 795872
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 145 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
145 Ft
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 1720 |
| Gyártói szám | 1720 |
| Anyag | CuZn, ónozott |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Hőmérséklettartomány | +100 °C |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 795872 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 736016 |
| Súly | 0.76 g |
| Vonalkód | 2050001416490 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.