Klauke 775 Laposérintkezős elosztó Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 90 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Klauke 775 Laposérintkezős elosztó Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 90 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Termékazonosító: 795821
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 285 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
285 Ft
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 775 |
| Gyártói szám | 775 |
| Tartalom | 1 db |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Csatlakozási szög | 90 ° |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős elosztó |
| Termékazonosító | 795821 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 718241 |
| Súly | 1.86 g |
| Vonalkód | 2050001561961 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.