Klauke 735 Laposérintkezős elosztó Dugasz szélesség: 2.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Klauke 735 Laposérintkezős elosztó Dugasz szélesség: 2.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 1 db
Termékazonosító: 795820
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 185 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
185 Ft
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 735 |
| Gyártói szám | 735 |
| Tartalom | 1 db |
| Dugó méret | 2.8 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 2.8 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RM | 3.2 mm |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős elosztó |
| Termékazonosító | 795820 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 718214 |
| Súly | 0.44 g |
| Vonalkód | 2050001561954 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.