Kabeltrommelabroller 52055383 Klauke 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kabeltrommelabroller 52055383 Klauke 1 dbKabeltrommelabroller Robusztus és könnyű kialakítás30%-kal könnyebb, mint a hagyományos kábeldobos adagolókenyhe lejtésű rámpaAlkalmas nagy és kis kábeldobokhoz Szélesség 5...
Termékazonosító: 794317
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 141 990 Ft/db)
141 990 Ft
Kabeltrommelabroller
Robusztus és könnyű kialakítás
30%-kal könnyebb, mint a hagyományos kábeldobos adagolók
enyhe lejtésű rámpa
Alkalmas nagy és kis kábeldobokhoz
Szélesség 500 mm, teherbírás 200 kg
Szélesség 650 mm, teherbírás 200 kg.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Könnyű tekercselés és nehéz kábelek felcsavarása alacsony dőlésszögű rámpával · Integrált oldalsó vezetővel ellátott görgők · Alkalmazható a kábelhenger átmérőjéhez.
Technical specifications:
Méret, hossz: 530 mm · Méret, magasság: 90 mm · Méret, szélesség: 570 mm
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 530 x 570 x 90 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Hossz | 530 mm |
| Szélesség | 570 mm |
| Termék típus | Kábelletekercselő |
| Termékazonosító | 794317 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 1220964 |
| Súly | 9.684 kg |
| Vonalkód | 4012078719308 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.