Speciális kiegészítők
Nylon kábelbehúzó, 4 mm átmérővel 52055270 Klauke 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Nylon kábelbehúzó, 4 mm átmérővel 52055270 Klauke 1 db
Termékazonosító: 794312
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 4 mm x 5 m |
| Átmérő | 4 mm |
| Hossz | 5 m |
| Termékazonosító | 794312 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 1220959 |
| Súly | 90 g |
| Vonalkód | 4012078719940 |
Speciális kiegészítők kategóriánkban megtalálhatók a kábelhúzó harisnyák, kábelsíkosító anyagok és más hasznos tartozékok, amelyek segítik a professzionális kábelkezelést. A C.K., Cimco, Klauke, TRU COMPONENTS és Helukabel márkák termékei garantálják a minőséget és megbízhatóságot. Ezek az eszközök tökéletesek mindennapi használatra, ha gyors és hatékony kábelkezelésre van szüksége.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.