Speciális kiegészítők
Poliészter húzózsinór, Ø 4,5 mm 52055294 Klauke 1 db
Gyártó: Klauke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Poliészter húzózsinór, Ø 4,5 mm 52055294 Klauke 1 db
Termékazonosító: 794306
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 84 990 Ft/db)
84 990 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 4.5 mm x 20 m |
| Szín | Zöld |
| Átmérő | 4.5 mm |
| Hossz | 20 m |
| Termékazonosító | 794306 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Klauke |
| Cikkszám | 1220950 |
| Súly | 501 g |
| Vonalkód | 4012078720229 |
Speciális kiegészítők kategóriánkban megtalálhatók a kábelhúzó harisnyák, kábelsíkosító anyagok és más hasznos tartozékok, amelyek segítik a professzionális kábelkezelést. A C.K., Cimco, Klauke, TRU COMPONENTS és Helukabel márkák termékei garantálják a minőséget és megbízhatóságot. Ezek az eszközök tökéletesek mindennapi használatra, ha gyors és hatékony kábelkezelésre van szüksége.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.