Igarashi DC elektromotor 6-24 V, 4750 ford/min, N2738-125
Gyártó: Igarashi
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Igarashi-motor 5 részes armatúrávalEz a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles...
Termékazonosító: 15208
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Ez a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles köre a hobbi-barkácsolótól a fejlesztőmérnökig terjed. És a különleges ajánlat: ezt a motort abszolút kedvező áron kínáljuk.
Műszaki adatok:
Elektromotor leadott telj.: 2.5 W · Fordulatszám: 4750 rpm · Forgatónyomaték (max.): 5 N mm · Gyártói szám: 2738-125-GC-5 · Hatásosság: 60 % · Névleges feszültség: 12 V/DC · Súly: 66 g · Tengely Ø: 2.3 mm · Típus: N 2738-125 · Átlagos áramfelvét: 0.4 A · Üresjárati fordulat: 5800 rpm · Üresjárati áram: 0.08 A · Üzemi feszültség: 6 - 24 V/DC
| Üresjárati fordulatszám | 5800 fordulat/perc |
|---|---|
| Leadott teljesítmény | 2.5 W |
| Üzemi feszültség | 6 - 24 V/DC |
| Üresjárati áram | 0.08 A |
| Fordulatszám | 4750 fordulat/perc |
| Gyártói szám | 2738-125-GC-5 |
| Forgatónyomaték (max.) | 5 Nmm |
| Átlagos áramfelvét | 0.4 A |
| Hatásosság | 60 % |
| Tengely hossz | 14 mm |
| Átmérő | 27.7 mm |
| Tengely átmérő | 2.3 mm |
| Típus | N 2738-125 |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Súly | 66 g |
| Méret | (Ø x H) 27.7 mm x 37.8 mm |
| Hossz | 37.8 mm |
| Üresjárati fordulat | 5800 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 6 - 24 V/DC |
| Termék típus | Univerzális brushed elektromotor |
| Termékazonosító | 15208 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244475 |
| Súly | 76 g |
| Vonalkód | 4016138389364 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.