Igarashi DC elektromotor 9-15 V, 10400 ford/min, MOTRAXX 2025-30
Gyártó: Igarashi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Igarashi-motor 3 részes armatúrávalEz a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles...
Termékazonosító: 15207
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 590 Ft/db)
2 590 Ft
Ez a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles köre a hobbi-barkácsolótól a fejlesztőmérnökig terjed. És a különleges ajánlat: ezt a motort abszolút kedvező áron kínáljuk.
Műszaki adatok:
Elektromotor leadott telj.: 1.370 W · Fordulatszám: 10400 rpm · Forgatónyomaték (max.): 1,28 N mm · Gyártói szám: XDRIVE 2025-30 · Hatásosság: 51 % · Névleges feszültség: 12 V/DC · Súly: 18 g · Tengely Ø: 2.0 mm · Típus: 2025-30 · Átlagos áramfelvét: 0.222 A · Üresjárati fordulat: 13000 rpm · Üresjárati áram: 0.06 A · Üzemi feszültség: 9 - 15 V/DC
| Üresjárati fordulatszám | 12600 fordulat/perc |
|---|---|
| Leadott teljesítmény | 1.370 W |
| Üzemi feszültség | 9 - 12 V/DC |
| Üresjárati áram | 0.06 A |
| Fordulatszám | 10400 fordulat/perc |
| Gyártói szám | LFK-130SAC-10310 |
| Forgatónyomaték (max.) | 1,28 Nmm |
| Átlagos áramfelvét | 0.222 A |
| Hatásosság | 51 % |
| Tengely hossz | 7.9 mm |
| Átmérő | 20 mm |
| Tengely átmérő | 2 mm |
| Típus | 2025-30 |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Súly | 18 g |
| Méret | (Ø x H) 20 mm x 25 mm |
| Hossz | 25 mm |
| Üresjárati fordulat | 13000 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 9 - 15 V/DC |
| Termék típus | Univerzális brushed elektromotor |
| Termékazonosító | 15207 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244474 |
| Súly | 29 g |
| Vonalkód | 4016138390636 |
2 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.