DC elektromotor 3-15 V, 4500 ford/min,Motraxx SR540SH-4562-67
Gyártó: Igarashi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Igarashi-Motor 3 részes armatúrávalEz a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles...
Termékazonosító: 15204
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
Ez a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles köre a hobbi-barkácsolótól a fejlesztőmérnökig terjed. És a különleges ajánlat: ezt a motort abszolút kedvező áron kínáljuk.
Műszaki adatok:
Elektromotor leadott telj.: 5.8 W · Fordulatszám: 4500 rpm · Forgatónyomaték (max.): 12,5 N mm · Gyártói szám: X-Drive 540-1 · Hatásosság: 55 % · Névleges feszültség: 6 V/DC · Súly: 161 g · Tengely hossz: 50 mm · Tengely Ø: 3,17 mm · Típus: SP 3650-65 · Átlagos áramfelvét: 1.7 A · Átmérő: 36 mm · Üresjárati fordulat: 5600 rpm · Üresjárati áram: 0,4 A · Üzemi feszültség: 3 - 15 V/DC
| Üresjárati fordulatszám | 5800 fordulat/perc |
|---|---|
| Leadott teljesítmény | 5.8 W |
| Üzemi feszültség | 4,5 - 12 V/DC |
| Üresjárati áram | 0,4 A |
| Fordulatszám | 4500 fordulat/perc |
| Gyártói szám | SR540SH-4562S-67 |
| Forgatónyomaték (max.) | 12,5 Nmm |
| Átlagos áramfelvét | 1.7 A |
| Hatásosság | 55 % |
| Tengely hossz | 8.5 mm |
| Átmérő | 35.8 mm |
| Tengely átmérő | 3.175 mm |
| Típus | SP 3650-65 |
| Névleges feszültség | 6 V/DC |
| Súly | 161 g |
| Méret | (Ø x H) 35.8 mm x 50 mm |
| Hossz | 50 mm |
| Üresjárati fordulat | 5600 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 3 - 15 V/DC |
| Termék típus | Univerzális brushed elektromotor |
| Termékazonosító | 15204 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244457 |
| Súly | 184 g |
| Vonalkód | 4016138389432 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.