Igarashi DC elektromotor 1,5-4,5 V, 7200 ford/min, MOTRAXX 2430-65
Gyártó: Igarashi
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
MOTRAXX-Motor 3 részes armatúrávalEz a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles k...
Termékazonosító: 15202
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Ez a robosztus és nagyteljesítményű elektromotor a modellépítés minden területén alkalmazható. A motor verhetetlen előnyeit nemcsak autó-, repülőgép- vagy hajómodell-építők értékelik. Az alkalmazók széles köre a hobbi-barkácsolótól a fejlesztőmérnökig terjed. És a különleges ajánlat: ezt a motort abszolút kedvező áron kínáljuk.
Műszaki adatok:
Elektromotor leadott telj.: 1.380 W · Fordulatszám: 7200 rpm · Forgatónyomaték (max.): 2.00 N mm · Gyártói szám: SRE-280RAC-2865-RU · Hatásosság: 50 % · Névleges feszültség: 3 V/DC · Súly: 44 g · Tengely hossz: 10 mm · Tengely Ø: 2 mm · Típus: 2430-65 · Átlagos áramfelvét: 1.000 A · Átmérő: 24 mm · Üresjárati fordulat: 9000 rpm · Üresjárati áram: 0,25 A · Üzemi feszültség: 1.5 - 4.5 V/DC
| Üresjárati fordulatszám | 9500 fordulat/perc |
|---|---|
| Leadott teljesítmény | 1.380 W |
| Üzemi feszültség | 1,5 - 4.5 V/DC |
| Üresjárati áram | 0,25 A |
| Fordulatszám | 7200 fordulat/perc |
| Gyártói szám | LRE-280RAC-2865 |
| Forgatónyomaték (max.) | 2.00 Nmm |
| Átlagos áramfelvét | 1.000 A |
| Hatásosság | 50 % |
| Tengely hossz | 11.1 mm |
| Átmérő | 23.8 mm |
| Tengely átmérő | 2 mm |
| Típus | 2430-65 |
| Névleges feszültség | 3 V/DC |
| Súly | 44 g |
| Méret | (Ø x H) 23.8 mm x 30.5 mm |
| Hossz | 30.5 mm |
| Üresjárati fordulat | 9000 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 1.5 - 4.5 V/DC |
| Termék típus | Univerzális brushed elektromotor |
| Termékazonosító | 15202 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244430 |
| Súly | 55 g |
| Vonalkód | 4016138390643 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.