Motorok
Igarashi 20GN152025-330-GC150:1 Meghajtó motor 12 V 150:1
Gyártó: Igarashi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Igarashi 20GN152025-330-GC150:1 Meghajtó motor 12 V 150:1
Termékazonosító: 15197
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 20 mm |
|---|---|
| Átmérő | 20 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Hossz | 39.5 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Áttétel | 150:1 |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Tartós fordulatszám | 60 fordulat/perc |
| Tartós áram | 0,11 A |
| Üresjárati fordulat | 67 fordulat/perc |
| Üresjárati áram | 0,06 A |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Hajtómű | 150:1 |
| Tengely hossz | 7.5 mm |
| Tengely Ø | 3 mm |
| Üzemi feszültség | 4 - 12 V/DC |
| Csúcs forgatónyomaték | 0.18 Nm |
| Üresjárati fordulatszám (1,5V) | 67 fordulat/perc |
| Súly | 30 g |
| Termék típus | Meghajtó motor |
| Termékazonosító | 15197 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244171 |
| Súly | 41 g |
| Vonalkód | 4016138389517 |
Az RC modellépítés lényege az aprólékos részletekben és a minőségi alkatrészekben rejlik. A megfelelő motorral pedig igazi élményt nyersz! Motrax, Igarashi, Modelcraft és Reely márkák széles választékából megtalálhatod a tökéletes motort a modellhez. Benzinmotoroktól az áttételes modellekig, 12V-os vagy nagyteljesítményű motorokig - minden igényt kielégítünk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.