Motorok
Igarashi 20GN152025-330-GC 50:1 Meghajtó motor 12 V 50:1
Gyártó: Igarashi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Igarashi 20GN152025-330-GC 50:1 Meghajtó motor 12 V 50:1
Termékazonosító: 15196
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 20 mm |
|---|---|
| Átmérő | 20 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Hossz | 39.5 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Áttétel | 50:1 |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Tartós fordulatszám | 175 fordulat/perc |
| Tartós áram | 0,13 A |
| Üresjárati fordulat | 200 fordulat/perc |
| Üresjárati áram | 0,06 |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Fordítás | 50:1 |
| Hajtómű | 50:1 |
| Tengely hossz | 7.5 mm |
| Tengely Ø | 3 mm |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Csúcs forgatónyomaték | 0.09 Nm |
| Üresjárati fordulatszám (1,5V) | 200 fordulat/perc |
| Súly | 30 g |
| Termék típus | Meghajtó motor |
| Termékazonosító | 15196 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244163 |
| Súly | 40 g |
| Vonalkód | 4016138389500 |
Az RC modellépítés lényege az aprólékos részletekben és a minőségi alkatrészekben rejlik. A megfelelő motorral pedig igazi élményt nyersz! Motrax, Igarashi, Modelcraft és Reely márkák széles választékából megtalálhatod a tökéletes motort a modellhez. Benzinmotoroktól az áttételes modellekig, 12V-os vagy nagyteljesítményű motorokig - minden igényt kielégítünk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.