Motorok
Igarashi 33GN2738-132-GV-5312:1 Meghajtó motor 12 V 312:1
Gyártó: Igarashi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Igarashi 33GN2738-132-GV-5312:1 Meghajtó motor 12 V 312:1
Termékazonosító: 15193
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Méret | (Ø x Ma) 33 mm x 33 mm |
|---|---|
| Átmérő | 33 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Hossz | 62.3 mm |
| Szélesség | 33 mm |
| Áttétel | 312:1 |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Tartós áram | 0,16 A |
| Üresjárati fordulat | 18 fordulat/perc |
| Üresjárati áram | 0,10 A |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Fordítás | 312:1 |
| Hajtómű | 312:1 |
| Tengely hossz | 9.5 mm |
| Tengely Ø | 5 mm |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Csúcs forgatónyomaték | 0.9 Nm |
| Üresjárati fordulatszám (1,5V) | 18 fordulat/perc |
| Súly | 130 g |
| Termék típus | Meghajtó motor |
| Termékazonosító | 15193 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Igarashi |
| Cikkszám | 244040 |
| Súly | 163 g |
| Vonalkód | 4016138389555 |
Az RC modellépítés lényege az aprólékos részletekben és a minőségi alkatrészekben rejlik. A megfelelő motorral pedig igazi élményt nyersz! Motrax, Igarashi, Modelcraft és Reely márkák széles választékából megtalálhatod a tökéletes motort a modellhez. Benzinmotoroktól az áttételes modellekig, 12V-os vagy nagyteljesítményű motorokig - minden igényt kielégítünk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.